CZY-STE ŚCIERKA DO KOKPITU GUMA BALONOWA - 50 SZT

Chusteczki nawilżone - CZYSTY KOKPIT

Indeks katalogowy: CZY000142

  • Końcówka asortymentu

Opis

CHUSTECZKI NAWILŻONE DO PIELĘGNACJI KOKPITU

OPAKOWANIE 100 SZTUK

ZAPACH: GUMA BALONOWA

Nawilżone chusteczki przeznaczone są do pielęgnacji Twojego samochodu oraz utrzymania wnętrza w doskonałej czystości. Ich użycie to łatwy i szybki sposób na wyczyszczenie wnętrza auta wycieranie kurzu i plam z powierzchni plastikowych i winylowych.

Skład ich został tak opracowany, aby w bezpieczny i efektywny sposób wyczyścić elementy wykonane z plastiku lub winylu. Dzięki temu ściereczki ułatwiają utrzymanie połysku na desce rozdzielczej, odkurzenie kierownicy i podłokietników w aucie. Pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą.

Przywracają naturalny wygląd, nabłyszczają, wydobywają pierwotny kolor i blask czyszczonych powierzchni.

Ponadto dzięki właściwościom antystatycznym zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się na nich kurzu oraz chronią materiał przed starzeniem i promieniowaniem UV.

  • łatwe i szybkie czyszczenie
  • bezpieczne dla tworzyw sztucznych
  • spowalniają starzenie się materiałów

Chusteczki nawilżone Czysty to produkt wysokiej jakości, wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji kokpitu. Wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach.